hemenbuldum.com'da hizmet ver

neden hemenbulurum.com?
Komizyon yok! Aylık üyelik var

hemenbuldum.com Çalışma prensıbimiz


KOMİSYON YOK!
HEMENBULDUM.COM dükkan sahiplerinden komisyon almıyor. Bunun yerine aylık üyelik veriyoruz. Ayda sadece 30(otuz)TL'ye dükkanınızı/işyerinizi yayınlıyoruz. Ne kadar kazanırsanız kazanın sizden ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.
Ne Yapabilirim?
İşyeri sahibiyseniz işyeri bilgilerinizi, bireysel çalışıyorsanız kişisel bilgileriniz girip HEMENBULDUM.COM'da işyerinizi açıp hizmet vermeye başlayabilirsiniz.
HİZMET
Dilediğiniz hizmeti verebilirsiniz, verdiğiniz hizmetler sonrası işyerinize yorum ve derecelendirme verebilirler. Oyüzden en iyi hizmeti vermek bizim için çok önemli.
ÖDEMELER
Ödemeler banka hesabına havle ile gönderilip dekont gönderirilddikten sonra 30günlük yayın hakkınız başlar, ve 30 gün sonunda yayından düşersiniz. Bunun için günün bitmesine 1-2 gün kala ödeme yapmanız sizin için daha avantajlı olacaktır.
KOLAY ARAYÜZ
Kolay arayüz ve yönetici paneli ile profilinizi istediğiniz gibi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Aramalarda nasıl görüneceğinizi ve profilinizde size ait bilgileri en sade ve anlaşılır şekilde seçebilirsiniz.
NELERE DİKKAT ETMELİYİM
Bizim için hizmet herşeyden önemlidir. Hizmet veren iş arkadaşlarımızın müşterilere en iyi hizmeti vermelidir. Müşteriler tarafından yapılan iyi yorumlar ve oylamalar size daha çok müşteri kazandıracağını ve aynı şekilde kötü yorum ver oylamalar müşteri kaybettireceğini unutmayınız. Eğer bir işyeri hakkında çok fazla şikayet gelirse hemenbuldum.com uyarı gönderecektir. Sorunun aynı devam etmesi durumunda işyeri askıya alınacaktır.
VIP ÜYELİK
Sizi aramalarda üst sırada gösterir ve müşterinin ulaşmasını kolaylaştırır. Aylık 50TL ödeyerek VIP üye olabilirsiniz. VIP üyelik sizi üst sırada çıkmanızı garantiler ancak daha fazla kazanmanızı garantilemez. Unutmayın ki işyeri hakkında yapılan yorum ve oylamalar çok önemlidir. Yorum ve oylamalar kazancınızı olumlu veya olumsuz etkileyebilir.